08/10/2017   -  XII CROSS DEL TRAGINER

23/07/2017   -  CURSA DE ST JAUME - GIRONELLA

23/07/2017   -  TRAVESSIA DE LA BAELLS

26/04/2017   -  2n. TRAIL MARXA DELS MINERS

02/04/2017  -  CURSA SOCIAL CQUIE

01/04/2017  -  CURSA SOCIAL CEAP

12/03/2017  -  6e. GP CEAP HOLLOWSIDE - IBERDROLA

19/02/2017  -  CURSA SOCIAL TORELLÓ ESQUÍ CLUB

18/12/2016  -  CURSA SOLIDARIA DE NAVÀS

17/12/2016  -  CURSA DE QUERALT EN BENEFICI DE LA MARATÓ DE TV3

09/10/2016  -  XI CROSS DEL TRAGINER

14/08/2016  -  VILLABLINO PARALELO INTERNACIONAL

12/08/2016  -  VILLABLINO CAMPEONATO ESPAÑA ALPINE INLINE SL

12/08/2016  -  VILLABLINO CAMPEONATO ESPAÑA ALPINE INLINE GS

13/08/2016  -  VILLABLINO WORLD CHAMPIONSHIP ALPINE INLINE SL TEAM

13/08/2016  -  VILLABLINO WORLD CUP ALPINE INLINE SL

12/08/2016  -  VILLABLINO WORLD CHAMPIONSHIP ALPINE INLINE GS

26/06/2016  -  FESTA TOT TERRENY PRATS DE LLUÇANES

06/06/2016  -  EUROCUP RAFTING RIALP 2016

19/05/2016  -  MX ALMACELLES

08/05/2016  -  3 HORES RESISTÈNCIA DE FIGUERES

17/04/2016  -  1a. MARXA DEL MINER

27/02/2016  -  5e. GP CEAP HOLLOWSIDE - IBERDROLA SL

12/12/2015  -  CURSA DE QUERALT EN BENEFICI DE LA MARATÓ DE TV3

11/10/2015  -  X CROSS DEL TRAGINER

26/07/2015  -  CURSA DE SANT JAUME - GIRONELLA

20/06/2015  -  BERGA TRAIL - MARATÓ, MITJA I MINI

20/06/2015  -  BERGA TRAIL - KIDS

20/06/2015  -  BERGA TRAIL - VERTICAL

22/03/2015  -  CURSA SOCIAL CEAP

15/03/2015  -  CURSA SOCIAL TORELLÓ ESQUÍ CLUB

01/03/2015  -  GP CEAP IBERDROLA GS

28/02/2015  -  GP CEAP IBERDROLA SL

02/11/2014  -  CANICROSS ENTRE VINYES - ALELLA

19/10/2014  -  IX CROSS DEL TRAGINER

19/07/2014  -  V - 4 HORES RESISTENCIA CASTELLAR DEL VALLÈS

12/07/2014  -  II - 25 HORES BTT PLA DE L'ESTANY

29/06/2014  -  IX CURSA DEL PEDRAFORCA

05/04/2014  -  CEAP - CURSA SOCIAL

30/04/2014  -  CQUIE - CEB - CURSA SOCIAL

06/04/2014  -  III - 3 HORES RESISTENCIA TEIÀ

16/03/2014  -  TORELLÓ ESQUÍ CLUB - CURSA SOCIAL

16/03/2014  -  I TROFEU PORT AINÉ PALLARS

02/03/2014  -  GP CEAP IBERDROLA GS

01/03/2014  -  GP CEAP IBERDROLA SL

01/02/2014  -  TROFEU MARMOTA S.C.C.

12/01/2014  -  TROFEU ESPOT - SL - GS

11/01/2014  -  FLOQUET DE NEU

13/10/2013  -  2a. MONTNEGRE RACE

14/07/2013  -  VIII CURSA DEL PEDRAFORCA

16/06/2013  -  MARATÓ i CURSA D'ALTA MUNTANYA DE BERGA

19/05/2013  -  LA TRAMUN

12/05/2013  -  VIII CROSS DEL TRAGINER

07/04/2013  -  II - 3 HORES RESISTENCIA TEIÀ

07/04/2013  -  CT. CATALUNYA PARAL·LEL ABSOLU

06/04/2013  -  CT. CATALUNYA PARAL·LEL INF

06/04/2013  -  CEAP CURSA SOCIAL

31/03/2013  -  S.C.C. CURSA SOCIAL

24/03/2013  -  CQUIE CURSA SOCIAL

17/03/2013  -  TORELLÓ ESQUÍ CLUB CURSA SOCIAL

03/03/2013  -  CAMPIONAT CATALUNYA INF II S

02/03/2013  -  CAMPIONAT CATALUNYA INF II G

01/03/2013  -  CAMPIONAT CATALUNYA INF II SG

24/02/2013  -  TROFEU MARMOTA GS

17/02/2013  -  CAMPIONAT CATALUNYA ABSOLUT SL

16/02/2013  -  CAMPIONAT CATALUNYA ABSOLUT GS

15/02/2013  -  1R. SG ESPOT LA 2

15/02/2013  -  CAMPIONAT CATALUNYA ABSOLUT SG

10/02/2013  -  2n. GP CEAP IBERDROLA GS

09/02/2013  -  2n. GP CEAP IBERDROLA SL

13/01/2013  -  INTERCLUBS SL ESPOT

12/01/2013  -  INTERCLUBS GS ESPOT

12/01/2013  -  FLOQUET DE NEU

04/01/2013  -  G.P. ESPOT ESQUí GEGANT FCEH

03/01/2013  -  G.P. ESPOT ESQUÍ ESLALOM FCEH

15/07/2012  -  25 HORES BTT PLA DE L'ESTANY

01/07/2012  -  CAMP4 GRANOLLERS MATARÓ

15/04/2012  -  3 HORES RESISTENCIA TEIÀ

02/03/2012  -  CAMPIONAT CATALUNYA INFANTIL PARAL·LEL

31/03/2012  -  SOCIAL CEAP / LA MOLINA

31/03/2012  -  SOCIAL CAMPRODON

31/03/2012  -  TAMARRO  ESPOT

24/03/2012  -  AUDI QUATTRO CUP / ALEVINES 2 CANDANCHU

24/03/2012  -  AUDI QUATTRO CUP / ALEVINES I CANDANCHU

18/03/2012  -  IBERIC SNOW BOARD TOUR / FIS ARCALIS

17/03/2012  -  IBERIC SNOW BOARD TOUR / OPEN ANDORRA ST. MORITZ

11/03/2012  -  11e TROFEU MARMOTA

11/03/2012  -  SOCIAL TORELLÓ ESQUI CLUB

24/02/2012  -  IBERIC SNOW BOARD TOUR COVILHA  / FIS

24/02/2012  -  IBERIC SNOW BOARD TOUR COVILHA / OPEN PORTUGAL

12/02/2012  -  1r. PREMI CEAP IBERDROLA GS

11/02/2012  -  1r. PREMI CEAP IBERDROLA SL

29/01/2012  -  GP PALLARS GS DAMES

29/01/2012  -  GP PALLARS GS HOMES

28/01/2012  -  GP PALLARS SL DAMES

28/01/2012  -  GP PALLARS SL HOMES

22/01/2012  -  INTERCLUBS CLASSIFICACIÓ FINAL

21/01/2012  -  INTERCLUBS

21/01/2012  -  VIII FLOQUET DE NEU

23/10/2011  -  ENDURET DE POLITG

23/10/2011  -  2a. PUIGSACALM EXTREM

02/10/2011  -  3a. SALOMON NATURE TRAILS CAVALLS DEL VENT

11/09/2011  -  II ENDURADA SIP SPORT BASELLA

10/08/2011  -  XVII CURSA POPULAR CAMPRODON

05/06/2011  -  ENDURET DE LES GUNYOLES

08/05/2011  -  3a. CURSA DE MUNTANYA VALL DE LILLET